Pokročilý postgraduální vzdělávací program LL.M. Ochrana informací

30.08.2023

Vysoká škola CEVRO Institut nabízí pokročilý postgraduální vzdělávací program, který reaguje na aktuální výzvy v souvislosti s ochranou soukromí, kybernetické bezpečnosti a datového managementu. Třísemestrální program nabízí ambiciózní učební plán, který překlenuje průsečík mezi právem, technologiemi, etikou zpracování informací, správou a řízením dat. Absolventi získají hluboké znalosti o právních a technologických aspektech globální ochrany dat a kybernetické bezpečnosti včetně získání komunikačních dovedností v oblasti etického používání dat. 

Asociace pověřenců ČR také díky výborné spolupráci a aktivní činnosti svých členů ve výuce má možnost přímo se podílet na kvalitě vzdělávacím programu. 

Zároveň každý člen Asociace má 10% slevu z ceny vzdělávacím programu.

Úspěšným absolutoriem pak získáte právní a manažerské znalosti z oblasti ochrany informací, compliance managementu, kybernetické a informační bezpečnosti. 

Podrobnosti postgraduálního vzdělávacího programu Ochrana informací najdete na stránkách CEVRO Institutu: LL.M. - Ochrana informací - Vysoká škola CEVRO Institut, z.ú.